RK73H2HTTE5622F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5622F
JLCPCB Part #
C2580120
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS