RK73H2HTTE5904F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5904F
JLCPCB Part #
C2581660
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS