RN73R2BTTD7961D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD7961D100
JLCPCB Part #
C4016367
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS