RN73R2ETTD1652D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1652D50
JLCPCB Part #
C2606714
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS