RK73H2HTTE5490F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5490F
JLCPCB Part #
C5874779
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS