SG73S2E1RTTD1181F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1181F
JLCPCB Part #
C7079649
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS