RK73H2HTTE4R64F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4R64F
JLCPCB Part #
C2581151
Description
-55℃~+155℃ 4.64Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS