SG73S1JTTD182J
MFR.Part #
SG73S1JTTD182J
JLCPCB Part #
C4228921
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS