RN73H2BTTD7061A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7061A10
JLCPCB Part #
C3947538
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS