RN732BTTD8450C50
MFR.Part #
RN732BTTD8450C50
JLCPCB Part #
C4299519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS