RK73H2HTTE4640D
MFR.Part #
RK73H2HTTE4640D
JLCPCB Part #
C2582708
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS