HV73V1JTTD4322F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4322F
JLCPCB Part #
C3999051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS