RN732BTTD5622F25
MFR.Part #
RN732BTTD5622F25
JLCPCB Part #
C3980220
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS