LTR50UZPF2200
MFR.Part #
LTR50UZPF2200
JLCPCB Part #
C4132040
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS