RK73H2HTTE43R2F
MFR.Part #
RK73H2HTTE43R2F
JLCPCB Part #
C2581322
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS