SG73P2ATTD106G
MFR.Part #
SG73P2ATTD106G
JLCPCB Part #
C4017271
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS