SLR1TTE8R2J
MFR.Part #
SLR1TTE8R2J
JLCPCB Part #
C3943090
Description
-55℃~+180℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS