RN73H1JTTD6981A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6981A25
JLCPCB Part #
C3953324
Description
100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS