RK73H2HTTE3R01F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3R01F
JLCPCB Part #
C2581844
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS