RK73H2HTTE32R4D
MFR.Part #
RK73H2HTTE32R4D
JLCPCB Part #
C2583343
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS