RK73H2HTTE3600F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3600F
JLCPCB Part #
C6270924
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS