RK73H2HTTE3601D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3601D
JLCPCB Part #
C2583642
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS