RK73H2HTTE3601F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3601F
JLCPCB Part #
C6270926
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS