RK73H2HTTE35R7D
MFR.Part #
RK73H2HTTE35R7D
JLCPCB Part #
C2583661
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS