RK73H2ETTD6R04F
MFR.Part #
RK73H2ETTD6R04F
JLCPCB Part #
C2576500
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS