RK73H2HTTE3402F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3402F
JLCPCB Part #
C7342861
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS