RK73H2HTTE3241D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3241D
JLCPCB Part #
C2582867
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS