RK73G1ETTP6343F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6343F
JLCPCB Part #
C2579143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS