SG73S1JTTD4531F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4531F
JLCPCB Part #
C4159256
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS