RN731JTTD8252D50
MFR.Part #
RN731JTTD8252D50
JLCPCB Part #
C3989231
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS