RN73R1ETTP1291C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1291C50
JLCPCB Part #
C3953836
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS