RK73H2HTTE3093F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3093F
JLCPCB Part #
C2581711
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS