SG73P1ERTTP2872F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP2872F
JLCPCB Part #
C6294567
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS