RK73H2HTTE1073F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1073F
JLCPCB Part #
C2581549
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS