RK73H2HTTE3002F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3002F
JLCPCB Part #
C2580075
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS