SG73S2E1RTTD4750D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4750D
JLCPCB Part #
C6487675
Description
-55℃~+155℃ 1W 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS