RN73H1ETTP6340F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6340F25
JLCPCB Part #
C4147328
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS