RN732BTTD2080D10
MFR.Part #
RN732BTTD2080D10
JLCPCB Part #
C4091266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 208Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS