RK73G2ATTD7320F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7320F
JLCPCB Part #
C6182046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS