RN731JTTD4592B10
MFR.Part #
RN731JTTD4592B10
JLCPCB Part #
C4277209
Description
-55℃~+155℃ 45.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS