RK73H2HTTE2261F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2261F
JLCPCB Part #
C2579983
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS