RK73H2HTTE2214F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2214F
JLCPCB Part #
C2581595
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS