RK73H2HTTE21R5F
MFR.Part #
RK73H2HTTE21R5F
JLCPCB Part #
C5726209
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS