RN73H1JTTD1173C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1173C25
JLCPCB Part #
C4333719
Description
100mW 117kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS