RN73H1JTTD1263F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1263F10
JLCPCB Part #
C3938109
Description
100mW 126kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS