RK73H2HTTE2004F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2004F
JLCPCB Part #
C2580456
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS