RK73H2HTTE2000D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2000D
JLCPCB Part #
C2583171
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS