SG73P2ATTD824J
MFR.Part #
SG73P2ATTD824J
JLCPCB Part #
C3916574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS