RK73H2HTTE2200D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2200D
JLCPCB Part #
C7287604
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS