SG73P2ETTD4703F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4703F
JLCPCB Part #
C5915351
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS